Kalan: (600)

solucan

Türkçe Türkçe - İngilizce İngilizce çeviri (ingilizcesi)

solucan » worm

Anasayfa » Türkçe İngilizce çeviri
isim olarak;
worm => solucan kurt sonsuz vida kurtçuk sonsuz dişli bağırsak kurdu
earthworm => solucan toprak solucanı
dew worm => solucan olta solucanı
(k1-h759-y0.006-v1)
 • a. hay. b. Yuvarlak veya yassı, uzun kurtlara verilen genel ad.
  Güncel Türkçe Sözlük
 • İng. worm
  Solucanlar köküne bağlı omurgasız hayvanların genel adı.
  BSTS / Asalakbilim Terimleri Sözlüğü (1970)
 • Osm. didân-ı em'â
  (zooloji)
  BSTS / Orta Öğretim Terimleri Kılavuzu (1963)
 • İng. worm
  Platyhelminthes, Annelida, Acanthocephala ve Aschelminthes şubelerinde bulunan yumuşak gövdeli, çıplak, uzunlamasına vücut yapısına sahip omurgasız canlılar, vermis.
  BSTS / Veteriner Hekimliği Terimleri Sözlüğü
(y0.814-s1)

Türkçe İngilizce Çeviri, İngilizce Türkçe Çeviri, Türkçe Almanca Çeviri, Almanca Türkçe Çeviri, Türkçe Fransızca Çeviri, Fransızca Türkçe Çeviri, Türkçe İspanyolca Çeviri, İspanyolca Türkçe Çeviri, Türkçe Portekizce Çeviri, Portekizce Türkçe Çeviri, Türkçe İtalyanca Çeviri, İtalyanca Türkçe Çeviri, Türkçe Arapça Çeviri, Arapça Türkçe Çeviri, Türkçe Rusça Çeviri, Rusça Türkçe Çeviri, Türkçe Türkçe Çeviri, İngilizce İngilizce Çeviri

Çevirisi yapılmasını istediğiniz metinde kısa, basit, sade cümleler kurunuz, bu sayede Çeviri  işini yapacak olan sistemin işi oldukça kolaylaşacak, hızlanacaktır ve sizi en doğru, anlam bütünlüğü olan cümle çevirisine ulaştıracaktır. nanosozluk.com online çeviri  ve Türkçe kelimelerin sözlük anlamını bulan tercüme sitesidir. Sitemizden, ücretsiz ve saniyeler içerisinde onlarca dil arasında metin, cümle ve Türkçe sözcük çevirisi yapabilirsiniz ayrıca ingilizce türkçe çeviri  başta olmak üzere çevirdiğiniz içeriğin sesli çevirisini dinleyebilirsiniz.


nanosozluk.com, Google Translate  (Çeviri) Alt Yapısı Kullanılarak, Diller Arası Online Kelime, Cümle Çeviri ve Çevirilen İçeriği Dinleme Hizmetleri Verilmektedir. nanosozluk.com Çeviri Sonuçlarının Doğruluğu ve Geçerliliği Konusunda Hiçbir Zaman Garanti Vermez !