Kalan: (600)

şipşak

Türkçe Türkçe - İngilizce İngilizce çeviri (ingilizcesi)

şipşak » quickie

Anasayfa » Türkçe İngilizce çeviri
isim olarak;
quickie => şipşak kısa metrajlı film çabuk yapılan şey çabucak yapılan şey kısa süren seks hafifmeşrep kadın
sıfat olarak;
snap => ani şipşak sürpriz anlık beklenmedik çatırdayan
quick => hızlı çabuk hızla seri süratli şipşak
instantaneous => ani enstantane birden şipşak
zarf olarak;
quickly => hızla çabuk çabucak tez şipşak
(k1-h330-y0.009-v1)
 • Çabucak.
  Türkiye Türkçesi Ağızları Sözlüğü
 • zf. (şi'pşak) tkz. 1. Çabucak: “Eğer siz bana haftada iki defa gelseniz ikinci hafta şipşak kim olduğunuzu söylerim.” -B. Felek. 2. Şipşakçı.
  Güncel Türkçe Sözlük
 • Çabuk.
  Türkiye Türkçesi Ağızları Sözlüğü
 • Tez, çabuk, çevik
  Türkiye Türkçesi Ağızları Sözlüğü
 • Osm. anî
  (fizik)
  BSTS / Orta Öğretim Terimleri Kılavuzu (1963)
 • İng. [İng.,1. snapshot, instantaneous, 2. snapshot
  Sinema 1. Işıklama süresi saniyenin 1/25'i ya da daha kısa olan, hızlı bir devinimi, oluşumu sırasında saptayan fotoğraf çekme yöntemi. 2. Hazırlıksız olarak gerçekleştirilen çevirim.
  BSTS / Sinema ve Televizyon Terimleri Sözlüğü (1981)
(y0.192-s1)

Türkçe İngilizce Çeviri, İngilizce Türkçe Çeviri, Türkçe Almanca Çeviri, Almanca Türkçe Çeviri, Türkçe Fransızca Çeviri, Fransızca Türkçe Çeviri, Türkçe İspanyolca Çeviri, İspanyolca Türkçe Çeviri, Türkçe Portekizce Çeviri, Portekizce Türkçe Çeviri, Türkçe İtalyanca Çeviri, İtalyanca Türkçe Çeviri, Türkçe Arapça Çeviri, Arapça Türkçe Çeviri, Türkçe Rusça Çeviri, Rusça Türkçe Çeviri, Türkçe Türkçe Çeviri, İngilizce İngilizce Çeviri

Çevirisi yapılmasını istediğiniz metinde kısa, basit, sade cümleler kurunuz, bu sayede Çeviri  işini yapacak olan sistemin işi oldukça kolaylaşacak, hızlanacaktır ve sizi en doğru, anlam bütünlüğü olan cümle çevirisine ulaştıracaktır. nanosozluk.com online çeviri  ve Türkçe kelimelerin sözlük anlamını bulan tercüme sitesidir. Sitemizden, ücretsiz ve saniyeler içerisinde onlarca dil arasında metin, cümle ve Türkçe sözcük çevirisi yapabilirsiniz ayrıca ingilizce türkçe çeviri  başta olmak üzere çevirdiğiniz içeriğin sesli çevirisini dinleyebilirsiniz.


nanosozluk.com, Google Translate  (Çeviri) Alt Yapısı Kullanılarak, Diller Arası Online Kelime, Cümle Çeviri ve Çevirilen İçeriği Dinleme Hizmetleri Verilmektedir. nanosozluk.com Çeviri Sonuçlarının Doğruluğu ve Geçerliliği Konusunda Hiçbir Zaman Garanti Vermez !