Kalan: (600)

hala

Türkçe Türkçe - İngilizce İngilizce çeviri (ingilizcesi)

hala » STILL

Anasayfa » Türkçe İngilizce çeviri
isim olarak;
aunt => teyze hala yenge
paternal aunt => hala
(k1-h172-y0.001-v1)
 • Ar. ¬¥le
  a. (ha'la) Babanın kız kardeşi, bibi.
  Güncel Türkçe Sözlük
 • Teyze.
  Türkiye Türkçesi Ağızları Sözlüğü
 • (< Ar. hâlâ) hâlâ
  Türkiye Türkçesi Ağızları Sözlüğü
 • < Ar. hâle: Teyze; annenin kız kardeşi. (Kemah, Merkez)
  Türkiye Türkçesi Ağızları Sözlüğü
 • < Ar. hâla: hala; bk. ayrıca bibi
  Türkiye Türkçesi Ağızları Sözlüğü
 • Hele, şimdilik
  Türkiye Türkçesi Ağızları Sözlüğü
 • Ar. §¥l¥
  zf. (ha:lâ:) Şimdiye kadar, o zamana kadar, hâlen, henüz: “O zamanlar sağlam dişi söktürüp yerine altın diş taktıran, böylece güzelleştiğine inanan insanlar hâlâ vardı.” -A. Kutlu.
  Güncel Türkçe Sözlük
(y0.161-s1)

Türkçe İngilizce Çeviri, İngilizce Türkçe Çeviri, Türkçe Almanca Çeviri, Almanca Türkçe Çeviri, Türkçe Fransızca Çeviri, Fransızca Türkçe Çeviri, Türkçe İspanyolca Çeviri, İspanyolca Türkçe Çeviri, Türkçe Portekizce Çeviri, Portekizce Türkçe Çeviri, Türkçe İtalyanca Çeviri, İtalyanca Türkçe Çeviri, Türkçe Arapça Çeviri, Arapça Türkçe Çeviri, Türkçe Rusça Çeviri, Rusça Türkçe Çeviri, Türkçe Türkçe Çeviri, İngilizce İngilizce Çeviri

Çevirisi yapılmasını istediğiniz metinde kısa, basit, sade cümleler kurunuz, bu sayede Çeviri  işini yapacak olan sistemin işi oldukça kolaylaşacak, hızlanacaktır ve sizi en doğru, anlam bütünlüğü olan cümle çevirisine ulaştıracaktır. nanosozluk.com online çeviri  ve Türkçe kelimelerin sözlük anlamını bulan tercüme sitesidir. Sitemizden, ücretsiz ve saniyeler içerisinde onlarca dil arasında metin, cümle ve Türkçe sözcük çevirisi yapabilirsiniz ayrıca ingilizce türkçe çeviri  başta olmak üzere çevirdiğiniz içeriğin sesli çevirisini dinleyebilirsiniz.


nanosozluk.com, Google Translate  (Çeviri) Alt Yapısı Kullanılarak, Diller Arası Online Kelime, Cümle Çeviri ve Çevirilen İçeriği Dinleme Hizmetleri Verilmektedir. nanosozluk.com Çeviri Sonuçlarının Doğruluğu ve Geçerliliği Konusunda Hiçbir Zaman Garanti Vermez !