Kalan: (600)

cuma-cuma

Bilinmiyor Bilinmiyor - İngilizce İngilizce çeviri (ingilizcesi)

cuma-cuma » free

Anasayfa » Bilinmiyor İngilizce çeviri
kelime öbeği olarak;
on the house => cuma-cuma dgn gratis
zarf olarak;
in vain => dgn sia-sia cuma-cuma
free of charge => percuma cuma-cuma
free => dgn gratis dgn bebas terus terang cuma-cuma
gratis => dgn gratis perdeo cuma-cuma
for love => karena rasa cinta cuma-cuma
sıfat olarak;
vain => sombong angkuh percuma besar kepala besar mulut cuma-cuma
free => gratis leluasa bebas luang merdeka cuma-cuma
gratuitous => serampangan gratis perdeo percuma tanpa sebab cuma-cuma
(k1-h92-y0.038-v1)
    (y0.036-s0)

    Türkçe İngilizce Çeviri, İngilizce Türkçe Çeviri, Türkçe Almanca Çeviri, Almanca Türkçe Çeviri, Türkçe Fransızca Çeviri, Fransızca Türkçe Çeviri, Türkçe İspanyolca Çeviri, İspanyolca Türkçe Çeviri, Türkçe Portekizce Çeviri, Portekizce Türkçe Çeviri, Türkçe İtalyanca Çeviri, İtalyanca Türkçe Çeviri, Türkçe Arapça Çeviri, Arapça Türkçe Çeviri, Türkçe Rusça Çeviri, Rusça Türkçe Çeviri, Türkçe Türkçe Çeviri, İngilizce İngilizce Çeviri

    Çevirisi yapılmasını istediğiniz metinde kısa, basit, sade cümleler kurunuz, bu sayede Çeviri  işini yapacak olan sistemin işi oldukça kolaylaşacak, hızlanacaktır ve sizi en doğru, anlam bütünlüğü olan cümle çevirisine ulaştıracaktır. nanosozluk.com online çeviri  ve Türkçe kelimelerin sözlük anlamını bulan tercüme sitesidir. Sitemizden, ücretsiz ve saniyeler içerisinde onlarca dil arasında metin, cümle ve Türkçe sözcük çevirisi yapabilirsiniz ayrıca ingilizce türkçe çeviri  başta olmak üzere çevirdiğiniz içeriğin sesli çevirisini dinleyebilirsiniz.


    nanosozluk.com, Google Translate  (Çeviri) Alt Yapısı Kullanılarak, Diller Arası Online Kelime, Cümle Çeviri ve Çevirilen İçeriği Dinleme Hizmetleri Verilmektedir. nanosozluk.com Çeviri Sonuçlarının Doğruluğu ve Geçerliliği Konusunda Hiçbir Zaman Garanti Vermez !