Kalan: (600)

accident

İngilizce İngilizce - Türkçe Türkçe çeviri (türkçesi)

accident » kaza

Anasayfa » İngilizce Türkçe çeviri
isim olarak;
kaza => accident crash casualty incident wreck district
tesadüf => coincidence chance accident happenstance hap encounter
rastlantı => coincidence accident incidence encounter fortuity happenstance
araz => symptom accident attribute
beklenmedik olay => contingency contingent quirk thunderbolt accident
(k1-h380-y0.013-v1)
 • noun obsolete
  Literally, a befalling; an event that takes place without one's foresight or expectation; an undesigned, sudden, and unexpected event; chance; contingency; often, an undesigned and unforeseen occurrence of an afflictive or unfortunate character; a casualty; a mishap; as, to die by an accident.
 • noun Gram
  A property attached to a word, but not essential to it, as gender, number, case.
 • noun Her
  A point or mark which may be retained or omitted in a coat of arms.
 • noun Log
  A property or quality of a thing which is not essential to it, as whiteness in paper; an attribute.
 • noun
  Any accidental property, fact, or relation; an accidental or nonessential; as, beauty is an accident.
 • noun obsolete
  Unusual appearance or effect.
(y0.042-s1)

Türkçe İngilizce Çeviri, İngilizce Türkçe Çeviri, Türkçe Almanca Çeviri, Almanca Türkçe Çeviri, Türkçe Fransızca Çeviri, Fransızca Türkçe Çeviri, Türkçe İspanyolca Çeviri, İspanyolca Türkçe Çeviri, Türkçe Portekizce Çeviri, Portekizce Türkçe Çeviri, Türkçe İtalyanca Çeviri, İtalyanca Türkçe Çeviri, Türkçe Arapça Çeviri, Arapça Türkçe Çeviri, Türkçe Rusça Çeviri, Rusça Türkçe Çeviri, Türkçe Türkçe Çeviri, İngilizce İngilizce Çeviri

Çevirisi yapılmasını istediğiniz metinde kısa, basit, sade cümleler kurunuz, bu sayede Çeviri  işini yapacak olan sistemin işi oldukça kolaylaşacak, hızlanacaktır ve sizi en doğru, anlam bütünlüğü olan cümle çevirisine ulaştıracaktır. nanosozluk.com online çeviri  ve Türkçe kelimelerin sözlük anlamını bulan tercüme sitesidir. Sitemizden, ücretsiz ve saniyeler içerisinde onlarca dil arasında metin, cümle ve Türkçe sözcük çevirisi yapabilirsiniz ayrıca ingilizce türkçe çeviri  başta olmak üzere çevirdiğiniz içeriğin sesli çevirisini dinleyebilirsiniz.


nanosozluk.com, Google Translate  (Çeviri) Alt Yapısı Kullanılarak, Diller Arası Online Kelime, Cümle Çeviri ve Çevirilen İçeriği Dinleme Hizmetleri Verilmektedir. nanosozluk.com Çeviri Sonuçlarının Doğruluğu ve Geçerliliği Konusunda Hiçbir Zaman Garanti Vermez !